Kategorijos

Ypatingi pasiūlymai

Peržiūrėta

Užsisakykite naujienas

Akmuo drėgnam peilių galandimui, Wusthof/ 4453

Akmuo drėgnam peilių galandimui, Wusthof/ 4453

Akmuo drėgnam peilių galandimui, Wusthof/ 4453

€113,00

Į krepšelį

Apie prekę

Akmuo - peilių galąstuvas, Wusthof/ 4453
Kodas: 605828

Akmuo drėgnam peilių galandimui neslystančiame silikoniniame laikiklyje, su galandimo akmens išlyginimo priedu. Dvipusis, ypatingai smulkus. Rupumas – J1000 ir J4000.

Tinkamai prižiūrint ašmenis, jūsų aukštos kokybės peiliai savo aštrumą išlaikys daugelį metų. Jūs visuomet galėsite mėgautis juos naudodami. Itin efektyvus būdas pagaląsti savo peilius – galandimas ant drėgno akmens.

Šis Wusthof galandimo akmuo yra sudarytas iš įvairių aukštos kokybės abrazyvinių dalelių mišinio. Jis yra kaitinamas 14 dienų specialiuoju būdu. Taip išgaunamas ypatingas akmens atsparumas trinčiai bei užtikrinamas itin ilgas jo tarnavimo laikas.

Neslystantis silikoninis akmens įdėklas garantuoja ne tik jo stabilumą bei saugumą galandant, bet ir surenka savyje galandimo metu atsiskyrusias abrazyvines daleles, taip užtikrindamas jūsų stalviršio švarą.

Mažasis akmuo, įdėtas į tą patį silikoninį drėgnojo akmens laikiklį, tai – drėgnojo akmens išlyginimo priedas. Reikiama puse galite išsilyginti galandimo akmens reikiamą pusę, taip išlaikydami galandimo akmenį lygų, be duobių.

Prieš galąsdami peilį, visuomet sudrėkinkite akmenį vandeniu. Tai užtikrins teisingą ašmenų slydimą ir galandimo efektyvumą.

Galąsdami peilius, laikykitės saugumo reikalavimų, kad išvengtumėte traumų.

18 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: