Kategorijos

Ypatingi pasiūlymai

Peržiūrėta

Užsisakykite naujienas

Slidinėjimo kojinės moterims, Heat Holders, 37-42 dydžio

Slidinėjimo kojinės moterims, Heat Holders, 37-42 dydžio

Slidinėjimo kojinės moterims, Heat Holders, 37-42 dydžio

Šios kojinės puikiai išlaiko šilumą bei „amortizuoja" slidinėjimo batų liežuvėlio sukuriamą spaudimą blauzdikauliui taip užtikrindamos komfortišką slidinėjimą ilgą laiką.

Pasiekiamumas: Šiuo metu neturime

-10%

€17,00

Sumažinta kaina!

€15,30

Į krepšelį

Apie prekę

Slidinėjimo kojinės moterims, Heat Holders, 37-42 dydžio

Kodas: 8.4/31017/16 

Spalvos: juodos-avietinės-purpurinės, anglies-juodos-purpurinės, avietinės-purpurinės-fuksijos, šviesiai rožinės-rožinės-avietinės, purpurinės-fuksijos-anglies, avietinės-šviesiai rožinės-rožinės.

 

Aprašymas

Norint pajusti visus kalnų slidinėjimo teikiamus malonumus būtina pasirūpinti ne tik gera įranga, apranga, bet, žinoma, ir kojinėmis.

Slidinėjimas iš malonumo gali greitai pavirsti tikra kančia, jeigu kojos sušals ar slidinėjimo batų liežuvėlis per daug spaus blauzdikaulį.

Tam, kad taip neatsitiktų, rinkitės Heat Holders serijos slidinėjimo kojines, kurios pasižymi tomis pačiomis puikiomis šilumą izoliuojančiomis ir drėgmę garinančiomis savybėmis! Kadangi šios kojinės yra storesnės nei įprastos slidinėjimo kojinės, jos puikiai „amortizuos" slidinėjimo batų liežuvėlio sukuriamą spaudimą blauzdikauliui ir užtikrins komfortišką slidinėjimą ilgą laiką!

Jog tai bene pačios šilčiausios slidinėjimo kojinės, nustatyta daugkartinių bandymų metu, kuriais matuojamas kojinių TOG (angl. Thermal Grade Overall) reitingas, parodantis gaminio savybes išlaikyti šilumą. 2,3 – būtent tokį vidutinį reitingą pasiekė Heat Holders gaminamos slidinėjimo kojinės. Tai rezultatas, kuris yra vertas pasididžiavimo ir leidžiantis vadinti Heat Holders kojines pačiomis šilčiausiomis!

Visa tai yra 2 metus kurtos ir galiausiai užpatentuotos 3 pakopų mezgimo technologijos pasėkmė.

Kojinės gaminamos tik iš aukščiausios rūšies pluoštų:

 • Ypatingai paruoštas akrilas pasižymi geromis šilumą laikančiomis ir drėgmę sugeriančiomis savybėmis.
 • Poliamidas yra puiki amortizacinė ir atsparumą didinanti medžiaga, tad būsite tikri, kad slidinėjimo batų liežuvėlio sukeliamas spaudimas blauzdai bus sugertas maksimaliai gerai, o kojinės tarnaus ilgai. 
 • Elastanas ir poliesteris leido sukurti ypač plataus dydžių diapazonų kojines, kurios nespaus kojos net ir mūvint jas visą dieną! Švelniai priglundantis kraštelis nespaudžia kraujagyslių, todėl jausitės komfortiškai ilgą laiką.

 

Savybės:

 • Pačios šilčiausios rinkoje esančios kojinės. 
 • Trijų sluoksnių, kurie puikiai sulaiko šilumą ir garina drėgmę. 
 • Kojinės yra storesnės nei įprastos medvilninės, todėl patartina mūvėti jas su laisvesniais batais.
 • Priekinė siūlė padaryta virš pirštų ir nei kiek neišsikiša. 
 • Ypač švelnus vidinis sluoksnis suteikia šilko švelnumo pojūtį.
 • Galima skalbti skalbimo mašinoje tik gerąja puse į viršų.
 • Seriją sudaro skirtingų spalvų kojinės. 
 • Kojinių ilgis – iki pusės blauzdos. 
 • Universalus kojinių dydis - tinka visoms, kurių nešiojamų batų dydis yra nuo 37 iki 42. 
 • Heat Holders gaminiai yra patentuoti Didžiojoje Britanijoje. Patento numeris: UK 1007501.8

 

Visos Heat Holders kojinės yra 3 sluoksnių:

 1. Intensyviai šukuotas vidinis sluoksnis, esantis arčiausiai odos puikiai sugeria drėgmę ir sulaiko ypač daug šilumos prie kojų. Aukštos kokybės žaliavos leido pasiekti šilko švelnumo tekstūrą, todėl kojinės yra ypatingai švelnios ir „nekanda" odos, kaip vilnos gaminiai. 
 2. Ilgi kilpiniai šereliai, esantys viduriniajame sluoksnyje, perima drėgmės perteklių iš arčiausiai odos esančio sluoksnio ir išgarina ją viršutiniame sluoksnyje. Smulkūs oro tarpeliai kilpose leidžia sulaikyti dar daugiau šilumos arčiau kūno. 
 3. Išorinis sluoksnis pasižymi geromis šilumą izoliuojančiomis ir drėgmę garinančiomis savybėmis. Tai ypač svarbu, kadangi šlapios kojos žymiai greičiau praranda šilumą ir galiausiai sušąla.Sudėtyje esantis nailonas užtikrina nešiojamų kojinių ilgaamžiškumą.

 

Sudėtis: 91% akrilas, 5% nailonas, 3% poliesteris, 1% elastanas.

 

Priežiūra: Skalbti kojines galima šiltame iki 40C laipsnių vandenyje skalbimo mašinoje. Būtina įsitikinti, kad prieš skalbimą kojinės nebus išverstos, kad neatsiskirtų vidinio sluoksnio plaušeliai.

 

8 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: