Kategorijos

Ypatingi pasiūlymai

Peržiūrėta

Užsisakykite naujienas

Žalia kava pupelėmis, ekologiška" PERU Bio (Organic)", 250g

Žalia kava pupelėmis, ekologiška" PERU Bio (Organic)", 250g

Žalia kava pupelėmis, ekologiška" PERU Bio (Organic)", 250g

Pasiekiamumas: Šiuo metu neturime

€3,00

Į krepšelį

Apie prekę

Žalia kava pupelėmis, ekologiška „PERU Bio (Organic)“, 250g

100% arabika

Žalios kavos nauda

Žalios neskrudintos kavos pupelės yra puikus natūralus antioksidantas: kovoja su laisvaisiais radikalais kraujotakoje, teigiamai veikia mūsų organizmo procesus: senėjimą, širdies ir kraujagyslių bei raumenų veiklą, stabdo riebalų įsisavinimą organizme, stimuliuoja riebalų apykaitą kepenyse. To dėka spartinama medžiagų apykaita - galime efektyviai sulieknėti. Neskrudintose pupelėse yra unikali lieknėjimo medžiaga. Tai - chlorogeno rūgštis. Paskrudinus žalias pupeles 250 laipsnių temperatūroje ši rūgštis sunaikinama. Todėl įprasta juoda kava yra praradusi žalios, neskrudintos kavos savybes.

Chlorogeno rūgštis dalyvauja cukraus kiekio kraujyje reguliavimo procesuose, padeda jį normalizuoti. Esant normaliam cukraus kiekiui kraujyje patiriamas sotumo jausmas – taip mažinamas apetitas ir galima efektyviai kontroliuoti kūno svorį, taip pat kofeino dėka padidėja mūsų aktyvumas – galime būti fiziškai, emociškai ir psichiškai efektyvesni.

Taip pat žalioje kavoje gausu polifenolių, kurie didina riebalų deginimo normą organizme, yra stiprūs antioksidantai ir lipolizės aktyvatoriai, palengvinantys energijos išgavimą iš riebalų, kuriais, žinoma, tampa pertekliniai riebalai mūsų organizme.

Kaip paprastai patiems pasigaminti žalios kavos gėrimą?

20 g žalių kavos pupelių sumalkite kavamale arba smulkintuvu (šiukštu nebandykite žalios kavos pupelių paruošti per kavos aparatą – užsikimš girnos!). Sumaltą kavą užpilkit 200 ml verdančio vandens ir leiskite pritraukti. Nesirūpinkite, jei žaliosios kavos pupelės susimals rupiai ar netolygiai - jos vis tiek dar išbrinks vandenyje.

Žalią kavą gerkite jums (pa)tinkančiu metu: ryte, po pietų, galima gurkšnoti dienos metu. Atminkite, jog žalioji kava turi tiek pat kofeino, kiek ir įprasta, tad pasirinkite jums tinkantį žalios kavos vartojimo laiką.

Nesitikėkite, jog gersite įprasto skonio kavą. Žalios kavos skonis kažkuo primena Matė skonį. Paragaukite!

Svarbu:

1. Nereikėtų viršyti nustatytos 20 g žaliosios kavos normos per dieną.
2. Vartodami žalią kavą būtinai gerkite bent jau 2 l vandens per dieną.Vanduo ne tik gyvybiškai reikalingas mūsų organizmui, jis taip pat padeda pašalinti iš organizmo riebalų skilimo metu atsiradusias nereikalingas medžiagas.
3. Jei pajusite, jog turite didesnį nei įprastai energijos kiekį, nukreipkite jį judėjimui, darbui, aktyviam poilsiui, o ne šaldytuvo durų varstymui:)

Rekomenduotina žalią kavą gerti bent jau vieną mėnesį, kad pradėtų matytis pirmieji rezultatai. Taigi, vienam mėnesiui jums prireiks 600g žalios kavos.

9 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: